www.moblo.eu

Konfigurator: stwórz własną sofę

Moja konfiguracja
Zapisz konfigurację

Modularis WB sofa 2-osobowa prawa + longchair lewy (boki wysokie)

symbol: s-2587
Konfiguracja: Modularis WB LCH-2]
Szerokość: 240 cm
Wysokość: 70 cm
Głębokość: 165 cm
  więcej
Nazwa tkaniny: Perfecto (H)
Kolor tkaniny: 02 Zinc 02 Zinc
Noga: Stopka plastikowa, czarna
Przewidywany czas realizacji: 4 tyg.
Cena: 7580 zł
pobierz pdf
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy www.moblo.eu jest firma: MOBLO FACTORY Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 5A, 13-100 Nidzica, NIP 739-380-23-77.

Dane będą przetwarzane w celu jednorazowego wysłania oferty produktów znajdujących się w koszyku.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta MOBLO FACTORY Sp. z o.o. pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
prześlij na e-mail
wróć

Parametry

Podstawowe parametry produktu

Szerokość: 240 cm
Wysokość: 70 cm
Głębokość: 165 cm
Wysokość nóg: 2,5 cm
Szerokość siedziska: 235 cm

Opis

MODULARIS to sofa wypoczynkowa, którą możesz zaaranżować na wiele sposobów. Z zamiłowania do ekskluzywnego, ale praktycznego projektu, powstała sofa o szerokich powierzchniach i dużych modułach. Powiększona głębokość siedziska jest otwartym zaproszeniem do wypoczynku, a solidny stelaż i duże moduły sprawiają,  że sofy są  komfortowe i trwałe. Dostępne są dwie wysokości podłokietników nadające sofie nieco innego charakteru. Można go dowolnie kształtować korzystając z bogatej oferty tkanin obiciowych bazującej na różnorodności struktury i szerokim wachlarzu kolorystycznym.

Modułowość projektu pozwala na nieskończenie duże możliwości aranżacyjne. Możesz stworzyć zarówno skromną w swoich rozmiarach sofkę jak i cały system wypoczynkowy dla dużej grupy osób, co sprawia że program jest ulubiony przez architektów do aranżacji przestronnych wnętrz.

Stelaż: solidny, wykonany z elementów drewna liściastego, iglastego, płyty MFP oraz sklejki. Siedzisko na sprężynach falistych fi 3,8 mm i zaczepach RapidClip,

Siedzenie: sandwich z pianki poliuretanowej HR 4038 i T 1825 o wysokich parametrach odbojności i elastyczności, pokryty kołderką wypełnioną 50/50  włóknem silikonowym i pierzem,

Oparcie: pianka poliuretanowa T2130  o wysokiej odbojności i elastyczności, pokryta kołderką wypełnioną 50/50  włóknem silikonowy i pierzem,

Tkaniny: szeroki wybór najwyższej jakości tkanin firmy BRU Textiles wykończonych w technologii Fibreguard®, dzięki czemu bardzo łatwo usuwa się wszelkie zabrudzenia.  

 

Materiały obiciowe i ich pielęgnacja

Opis tkaniny

Dwukolorowa przędza i gruby splot. Charakterystyczna, mięsista tkanina, wygląd szlachetnego lnu bez efektu intensywnych zagnieceń.  
 
Nie prać na mokro Nie prać na mokro
Prasować w temperaturze max 150 stopni. Prasować na odwrocie. Prasować w temperaturze max 150o. Prasować na odwrocie.
Nie suszyć bębnowo Nie suszyć bębnowo
Nie można wybielać i chlorować Nie można wybielać i chlorować
Czyszczenie na sucho w delikatnym cyklu perchloroetylenowym Czyszczenie na sucho w delikatnym cyklu perchloroetylenowym

Parametry techniczne

Skład: 36% Poliestru, 32% Wełny, 22% Wiskozy, 10% Lnu
Martindale: 100000
Skłonność do mechacenia i peelingu: 4
Odporność na światło: 5

Szczegółowe parametry techniczne

Jak czyścić tkaniny FIBREGUARD?

Głównie wodą – choć niektóre uporczywe plamy będą wymagały odrobiny zwykłego mydła. Dotyczy to na przykład tłustych plam, np. z majonezu. Zobacz film:

Cleaning Hacks: Your Questions Answered  
Facebook Instagram