Konfigurator: stwórz własną sofę

Moja konfiguracja
Zapisz konfigurację

Portofino sofa 1,5 osobowa + sofa 1,5 osobowa + otomana prawa

symbol: s-6589
Konfiguracja: Portofino [1,5-1,5-EOT
Szerokość: 330 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 237 cm
  więcej
Nazwa tkaniny: Warlock (F)
Kolor tkaniny: 14 Slate 14 Slate
Noga: Stopka plastikowa, czarna
Przewidywany czas realizacji: 4 tyg.
Cena: 13150 zł
pobierz pdf
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy www.moblo.eu jest firma: MOBLO FACTORY Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 5A, 13-100 Nidzica, NIP 739-380-23-77.

Dane będą przetwarzane w celu jednorazowego wysłania oferty produktów znajdujących się w koszyku.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta MOBLO FACTORY Sp. z o.o. pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
prześlij na e-mail
wróć

Parametry

Podstawowe parametry produktu

Szerokość: 330 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 237 cm
Wysokość nóg: 2,5 cm

Opis

Portofino to klasyczna sofa segmentowa zaprojektowana, aby zapewnić najwyższy komfort. Poduszki siedziskowe mają obfitą wyściółkę z pianki wysoko odbojnej i kołderki wypełnionej kulką z włókna silikonowego i pierza na całej powierzchni, dzięki czemu siedzi się na niej superkomfortowo. Wyrafinowany i jednocześnie ponadczasowy wygląd sofy Pero pozwala nadać styl i elegancję każdemu wnętrzu. Dodatkowym atutem są poduszki lędźwiowe pozwalające na dopasowanie głębokości siedziska do pożądanej pozycji lub wzrostu użytkownika.

Modułowość projektu daje bogactwo możliwości aranżacyjnych. Z dostępnych modułów możesz stworzyć zestawy dopasowane do każdego pomieszczenia, zarówno małego jak i bardzo przestronnego. Swobodę aranżacyjną daje duża oferta tkanin obiciowych,  oparta na różnorodności struktury i szerokim wachlarzu kolorystycznym.

Stelaż: solidny stelaż wykonany z elementów drewna liściastego, iglastego, sklejki i płyty HDF. Siedzisko na sprężynach falistych fi 3,8 mm i zaczepach RapidClip,

Poduszki siedziskowe: sandwich z pianki poliuretanowej HR 32 i HR 18 o wysokich parametrach odbojności i elastyczności oraz kołderka wypełniona 50/50  włóknem silikonowym i pierzem,

Poduszki oparcia: wypełnienie włóknem silikonowym,

Nóżki: ze szlachetnego drewna liściastego,

Tkaniny: szeroki wybór najwyższej jakości tkanin firmy BRU Textiles wykończonych w technologii Fibreguard®, dzięki czemu bardzo łatwo usuwa się wszelkie zabrudzenia.
 

Materiały obiciowe i ich pielęgnacja

Opis tkaniny

Welwetowa tkanina o niebiańsko aksamitnym i przytulnym dotyku. Nasycone kolory, długi, miękki włos pięknie grają światłem, tworząc półcienie. 
 
Prać delikatnie w temperaturze 30 stopni Prać delikatnie w temperaturze 30o
Prasować w temperaturze max 110 stopni. Prasować na odwrocie. Prasować w temperaturze max 110o. Prasować na odwrocie.
Nie suszyć bębnowo Nie suszyć bębnowo
Nie można wybielać i chlorować Nie można wybielać i chlorować
Czyszczenie na sucho w delikatnym cyklu perchloroetylenowym Czyszczenie na sucho w delikatnym cyklu perchloroetylenowym

Parametry techniczne

Skład: 100% Poliester
Martindale: 100000
Skłonność do mechacenia i peelingu: 5
Odporność na światło: 4

Szczegółowe parametry techniczne

Jak czyścić tkaniny FIBREGUARD?

Głównie wodą – choć niektóre uporczywe plamy będą wymagały odrobiny zwykłego mydła. Dotyczy to na przykład tłustych plam, np. z majonezu. Zobacz film:

Cleaning Hacks: Your Questions Answered  
Facebook Instagram